Airina The Unicorn

SKU: 126434
SAPO ERDHI

2,990 L

🔹Lodra e ushqyerjes interaktive furReal Airina The Unicorn Ă«shtĂ« njĂ« kafshĂ« shtĂ«piake  qĂ« me siguri do t’i kĂ«naqĂ« fĂ«mijĂ«t e moshĂ«s 4 vjeç e lart.

🔹SytĂ« qĂ« ndryshojnĂ« ngjyrĂ«n e njĂ«brirĂ«shi zbulojnĂ« disponimin e saj tĂ« shumtĂ« nĂ« njĂ« ylber ngjyrash – kur ajo Ă«shtĂ« e pĂ«rgjumur, sytĂ« e saj janĂ« blu; kur ato janĂ« tĂ« gjelbra, ju e dini se ajo Ă«shtĂ« e uritur. Sy te kuq? Ajo Ă«shtĂ« pak e çuditshme! SytĂ« e verdhĂ« tregojnĂ« se ajo ndihet e lumtur. Dhe asaj i pĂ«lqen kur pĂ«rplas krahĂ«t e saj tĂ« bukur prej pĂ«lhure!

🔹Bëni kafshën tuaj të lumtur dhe aktivizoni dritat dhe tingujt e saj duke e ushqyer me ëmbëlsirën e saj të përfshirë ose duke shtypur butonin e zemrës në shpinë për të përplasur krahët. Nuk keni parë kurrë më parë një kafshë shtëpiake si kjo – kujdesuni për të dhe ajo do të jetë shoqja juaj më e ëmbël!

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Hasbro

DIMENSIONE
3,00 x 7,20 x 6,50 inç

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.