Ofertë!

Bluzë Toy Story – Reserved

SKU: N/A
BEST DEALS

1,290 L

Kurse 2,200 L

🔹Bluzë nga Toy Story
🔹Për goca dhe për çuna
🔹Ngjyrë shumë e ëmbël

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Rozë
Detaje

BRAND
Reserved

MODELI
Xhaketë me kapuç

NGJYRA
Rozë

MATERIALI
100% pambuk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.