City Demolition Stunt Bike – NINJAGO® – LEGO®

SKU: 60297
SAPO ERDHI

1,190 L

🔹Fuqizoni lojën e fëmijëve me grupin e lodrave LEGO® City Demolition Stunt Bike  me fuqi volant, me një motoçikletë me shpejtësi të lartë dhe serinë televizive LEGO City Adventures, personazhi guximtar Wallop – një kombinim i përsosur për shfaqje marifetesh emocionuese.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 5+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
12 Pjesë

DIMENSIONET
3 x 6 x 2 cm

LEGO NR
60297

Më shumë

Do të gjeni udhëzime ndërtimi të thjeshta për t’u ndjekur për këtë set LEGO në kuti. Ose mund të hyni në internet dhe të shkarkoni Instructions PLUS, pjesë e aplikacionit LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues ndërveprues ndërtimi, me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi të shikimit, i ndihmon ndërtuesit e rinj të bëhen ndërtues mjeshtër.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.