City Vet Van Rescue- LEGO®

SKU: 60382
SAPO ERDHI

1,490 L

🔹Fëmijët fitojnë një fillim me copa modulare LEGO dhe një tullë fillestare të para-formuar për të ndërtuar.

🔹Fëmijët mund të vendosin kafshë në automjetin e shpëtimit.

🔹Vjen me një shiringë lodër, shishe për fëmijë, tas qeni dhe një kockë.

🔹Përfshin një qen, mace dhe aksesorë argëtues për lojën e kujdesit për kafshët shtëpiake.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
58 Pjesë

DIMENSIONET
5 x 9 x 5 cm

LEGO NR
60382

Më shumë

Do të gjeni udhëzime ndërtimi të thjeshta për t’u ndjekur për këtë set LEGO në kuti. Ose mund të hyni në internet dhe të shkarkoni Instructions PLUS, pjesë e aplikacionit LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues ndërveprues ndërtimi, me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi të shikimit, i ndihmon ndërtuesit e rinj të bëhen ndërtues mjeshtër.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.