Disney Princess Ultimate Celebration Castle⁣

SKU: 130467⁣

22,990 L

🔹Kjo shtëpi kukullash e Princeshës Disney qëndron 4 metra e lartë, me 3 kate dhe 6 dhoma. ⁣
🔹Ndërsa muzika luan, dritarja e katit të sipërm të kështjellës ndizet për t’u dukur si një shfaqje e shkëlqyer me fishekzjarre.⁣
🔹Kjo shtëpi kukullash vjen e mobiluar me një tavolinë ngrënieje, karrige, krevat, tualet, vaskë, lavaman për banjë, kuzhinë, sobë, madje edhe një divan që kthehet në lëkundje.⁣
🔹29 aksesorë (përfshirë mobiljet): Aksesorë kukullash si pjata, tenxhere dhe tigane, lugë dhe pirunë, krehër, pasqyrë dore dhe më shumë për t’i ndihmuar fëmijët të imagjinojnë aventura emocionuese me personazhet e Princeshës Disney⁣

Ka stok

🔹Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë aventura magjike me këtë grup lojërash Ultimate Celebration Castle nga sfera e Disney Princess.
🔹Me 3 kate dhe 6 dhoma për të eksploruar, kjo kështjellë e mahnitshme e Princeshës Disness është kaq magjepsëse. Fëmijët mund të krijojnë shumë histori emocionuese duke përdorur     mobiljet dhe aksesorët. Pastaj, kur është koha për të festuar, ata mund të aktivizojnë shfaqjen e mrekullueshme të muzikës dhe fishekzjarrëve me dritë. Le të fillojë magjia!
🔹Me montim për të rritur duke përdorur udhëzimet video opsionale (nuk nevojiten mjete), kjo kështjellë është një dhuratë e shkëlqyer për vajzat 3 vjeç e lart⁣
🔹Paraqet muzikë dhe një shfaqje me dritat e fishekzjarreve; ndërsa muzika luan, dritarja e sipërme e kështjellës ndizet për t’u dukur si një shfaqje e shkëlqyer fishekzjarre
🔹Përmasat: 20,32 (L) x 55,88 (P) x 71,12 (H) cm
🔹Kukulla nuk përfshihen
🔹Kërkohen 3x bateri AAA

Detaje

BRAND
Hasbro

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+  Vjeç

DIMENSIONET
20,32 x 55,88 x 71,12 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.