Furrë për pica – Play-Doh

SKU: 5010993596799
SAPO ERDHI

3,490 L

🔹Shefi juaj i vogël i kuzhinës mund të krijojë disa argëtime të freskëta në furrë herë pas here me këtë grup ushqimesh për lojëra picash për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart. Bën një dhuratë të shkëlqyer ose një aktivitet krijues

🔹Shtoni përbërjen Play-Doh në tigan dhe në furrën e picës lodër, më pas shtypni dorezën për të stampuar një kore të rrumbullakët të picës Play-Doh dhe shikoni tavën të rrotullohet përreth

🔹Shtoni përbërjen modeluese Play-Doh në tavë, futeni në furrë, tërhiqni dorezën dhe shikoni të ngrihet

🔹Madje do të dëgjoni një tingull për t’ju bërë të ditur kur të ketë mbaruar dhe është koha për të dekoruar

🔹Shtoni brumin e dredhur me veglën e dekorimit dhe mbushje shumëngjyrëshe

🔹Makina e djathit copëton përbërjen Play-Doh që të duket si djathë i grirë.

🔹Lodra vjen me 5 kanaçe Play-Doh dhe 6 aksesorë

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Play-Doh

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.