Ofertë!

Fustan i trashë për fëmijë

SKU: N/A
BEST DEALS

1,290 L

Kurse 2,200 L

🔹Fustan i trashë për dimër , për adhurueset e ngjyrave dhe veshjeve aq të thjeshta sa edhe të veçanta.⁣⁣⁣

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Rozë
Detaje

MODELI
Fustan

NGJYRA
Rozë

MATERIALI
100% Poliester

Garancia e Produktit

 

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.