Horse Bouncy Fun

SKU: 123966

3,490 L

Argëtim i shkëlqyeshëm – Kali kërcimtar nuk është vetëm një mjet unik transporti për fëmijët, por edhe argëtim i shkëlqyeshëm në shtëpi, në park ose në kopsht.
Prej gome të cilësisë së lartë : loja ndikon pozitivisht në zhvillimin e fëmijës, përmirëson ekuilibrin dhe qëndrimin, forcon shtyllën kurrizore dhe e ndihmon fëmijën të koordinojë krahët dhe këmbët

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Kafe
Detaje

BRAND
Mondo

PËRMASAT
 65 cm x 27 cm 50 cm

PESHA E REKOMANDUAR
50 kilogramë

MATERIALI
Gomë

MOSHA E REKOMANDUAR
Nga 3 vjet e lart

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.