Jumpsuit për karrocë për shëtitjet dimërore – Lupilu

SKU: N/A

4,990 L

🔹Ky jumpsuit për karrocë është strehëza më e ngrohtë dhe më e butë për shëtitjet dimërore.
🔹Material tërësisht i papërshkueshëm nga uji falë BIONIC-FINISH® ECO
🔹Zinxhiri i përparmë ofron një sistem hapjeje të lehtë dhe praktik.
🔹Kapuçi mund të vihet ose të kthehet prapa.
🔹Përshtatet me të gjitha karrocat duke u vendosur në ulëse.
🔹Pjesa e brëndshme: Pellush tepër i butë që garanton siguri maksimale për lëkurën e foshnjës
🔹Material i trashë me insulim termik.

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Blu
Detaje

BRAND
Lupilu

MODELI
Jumpsuit

NGJYRA
Blu

MATERIALI
100% poliestër

Më shumë

I papërshkueshëm nga uji
I papërshkueshëm nga era
Lani në maksimum 40 °C
Nuk hekuroset

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.