Karrocë kukullash “Butoni i vogël”

SKU: 4020972119148
SAPO ERDHI

14,990 L

🔹Kjo karrocë kukullash është shumë e pëlqyeshme nga fëmijët e vegjël.
🔹Karroca moderne e kukullave ka hapësirë poshtë te koshi  për të mbajtur gjëra.
🔹Rrotat e përfunduara me gomë ofrojnë një përvojë rrotullimi të qetë dhe të sigurt.
🔹Mbrojnë gjithashtu sipërfaqet delikate të dyshemesë.

Ka stok

Detaje

BRAND
Small Foot

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 12 vjeç

DIMENSIONET
approx. 38 x 37 x 42 cm, handle height 40 cm

MATERIALI
Dru Natyral

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.