Këpucë sportive për bebe PAW Patrol – Reserved

SKU: N/A
BEST DEALS

1,190 L

Kurse 1,400 L

🔹Të dizenjuara për bebe,  të buta dhe me një rehati maksimale.
🔹Janë të lehta për tu veshur
🔹Këpucë sportive PAW Patrol

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Numri
Bezhë
Detaje

BRAND
Reserved

MODELI
Këpucë sportive PAW Patrol

NGJYRA
Bezhë

MATERIALI
Materiali 1: 100% pambuk
Materiali 1: 100% pambuk
Materiali 3: 100% PVC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.