Kostum sportiv pellush

SKU: N/A

3,490 L

🔹Kostum për fëmijë. Kapuç dhe pantallona me vesh 3D 🥰⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

⁣⁣⁣🔹 Stili: Perditshmeri⁣⁣⁣⁣⁣

 

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
E bardhë
Gri
Detaje

MODELI
Pantallona & bluzë

NGJYRA
Gri & Bardhë

MATERIALI
100% poliester⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.