Ofertë!

Kostum Sportiv Sea Teal

SKU: N/A
SAPO ERDHI

Nga 4,390 L

🔹⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Kostume 100% pambuku me push brenda, të buta dhe të ngrohta.
🔹Është stil oversize.
🔹Tutat kanë llastik në pjesën e belit.⁣
⁣🔹Kaq të rehatshme, plot stil dhe tepër komode për veshje në përditshmëri.⁣

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Personalizo për
Masa
Gur kali
Detaje

BRAND
Dama

MODELI
Bluzë dhe tutë oversize

NGJYRA
Gur Kali

MATERIALI
100% pambuk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.