Kufje Batman Pro G5 Gaming

SKU: 133750
SAPO ERDHI

4,590 L

đŸ”čNjĂ« kufje e pĂ«rshtatshme pĂ«r lojtarĂ«t e zjarrtĂ« dhe adhuruesit e heroit tĂ« preferuar Batman , me njĂ« logo tĂ« re me ndriçim tĂ« pasĂ«m nga viti 2022. Ajo lĂ«shon tingull tĂ« mrekullueshĂ«m pĂ«r t’i shtuar ndjenjĂ« tĂ« lojĂ«s, plus qĂ« pĂ«rmban njĂ« mikrofon tĂ« tĂ«rheqshĂ«m me njĂ« karakteristikĂ« drejtimi sferike qĂ« tĂ« komunikoni me shokĂ«t tuaj tĂ« skuadrĂ«s.

đŸ”čAto pĂ«rmbajnĂ« gjithashtu njĂ« efekt LED me shumĂ« ngjyra qĂ« mundĂ«sohet nĂ«pĂ«rmjet njĂ« lidhĂ«si USB.  Do tĂ« keni gjithashtu njĂ« kabllo 2,2 m me kontroll tĂ« volumit dhe njĂ« sipĂ«rfaqe rezistente ndaj ngatĂ«rresave.

Ka stok

Detaje

BRAND
Otl

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6 Vjeç

 

⁣

Gama e frekuencĂ«s: 20 Hz – 20 kHz

Impedanca: 20 Ohm

Ndjeshmëria: 97 dB

Gjatësia e Kabllit: 2.2 m

Mikrofoni: Po

Pesha: 0.43 kg

Ngjyra: E zezë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.