Kufje me Bluetooth Pony

SKU: 5055371625395
SAPO ERDHI

3,990 L

đŸ”čKufjet pĂ«r fĂ«mijĂ« me Pony do tĂ« jenĂ« tĂ« preferuarit e fĂ«mijĂ«ve tuaj.⁣
đŸ”čAta kanĂ« njĂ« bateri tĂ« integruar me kohĂ« riprodhimi deri nĂ« 24 orĂ« nĂ« njĂ« distancĂ« deri nĂ« 10 metra.
đŸ”čKĂ«to kufje janĂ« ideale pĂ«r tĂ« dĂ«gjuar muzikĂ«, pĂ«r tĂ« parĂ« filma dhe pĂ«r tĂ« luajtur lojĂ«ra. ⁣
đŸ”čMund ta kontrolloni muzikĂ«n  tuaj nĂ«pĂ«rmjet butonave nĂ« kufje. NĂ«se bateria juaj mbaron, mund tĂ« pĂ«rdorni kabllon klasike tĂ« audios (tĂ« pĂ«rfshirĂ«) pĂ«r dĂ«gjim tĂ« pakufizuar.

Ka stok

Detaje

BRAND
Otl

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6 Vjeç

ALTOPARLANT
Drejtues 40 mm⁣

⁣

 • Gama e frekuencĂ«s: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedanca: 32 Ohm
 • NdjeshmĂ«ria: 95 dB
 • GjatĂ«sia e Kabllit: 1.2 m
 • Mikrofoni: Po
 • LidhĂ«s 1: TRS 3,5 mm Jack – i drejtĂ« (M)
 • Pesha: 0.36 kg
 • Bluetooth: Po
 • Kapaciteti i baterisĂ«: 500 mAh
 • Koha e riprodhimit: 24 orĂ«.
 • Anulimi aktiv i zhurmĂ«s: Jo
 • Ngjyra: vjollcĂ«

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.