Kukulla Core Coco Vanderbalt – Rainbow High

SKU: 131825
SAPO ERDHI

5,990 L

🔹 Coco Vanderbalt ka një dizajn unik dhe është e veshur me blu nga koka te këmbët. Ajo ka tipare të mrekullueshme të detajuara në modën e saj, flokë të bukur të kaçurrela dhe qime bebe, qerpikë të gjatë dhe syze.
🔹Coco vjen me 2 veshje të plota kukullash me rroba kukullash, këpucë kukullash dhe aksesorë kukullash. Vishni atë në çdo pamje, më pas përzieni veshjet dhe aksesorët për të ndezur imagjinatën dhe argëtimin e tregimit.
🔹Fokusi i Coco Ă«shtĂ« media dixhitale dhe qĂ«llimi Ă«shtĂ« tĂ« reklamojĂ« sa mĂ« mirĂ«. Ajo Ă«shtĂ« e mahnitshme pĂ«r t’i bĂ«rĂ« tĂ« gjithĂ« tĂ« besojnĂ« nĂ« vetveten aq sa ajo beson tek ata. Ajo vjen e veshur me njĂ« bluzĂ« tĂ« modeluar me lidhĂ«se kordele, fund me ngjyrĂ«, sandale me taka dhe syze dielli RH. Veshja e saj e dytĂ« Ă«shtĂ« njĂ« xhaketĂ« me thumba argjendi metalike dhe arna grafike, fustan me detaje kordele dhe sandale me taka tĂ« ngjashme.

Ka stok

Detaje

BRAND
Rainbow High

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

DIMENSIONET
7.6 x 30.48 x 35.56 cm.

MATERIALI
Plastikë

Më shumë

SHIKO NË YOUTUBE & NETFLIX: Shikoni episodet e reja të serialit të animuar në YouTube

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.