Kukulla Emi Vanada – Rainbow High

SKU: 35051575788

5,990 L

🔹Emi Vanda ka një dizajn unik dhe është e veshur me një vjollcë të thellë nga koka te këmbët. Ajo ka tipare të mrekullueshme të detajuara në modën e saj, flokë të bukur, qerpikë të gjatë dhe sy xhami.
🔹Emi ka 2 veshje të plota kukullash, këpucë dhe aksesorë. Vishni atë në çdo pamje, më pas përzieni veshjet dhe aksesorët për të ndezur imagjinatën dhe argëtimin e tregimit.
🔹Fokusi i Emit janë Artet Pamore dhe i pëlqen të shprehet përmes artit dhe modës, ajo vendos tendenca me pamjet e saj të errëta nervoze. Ajo vjen e veshur me një kapuç elegant, një fund me palosje dhe një palë çizme deri tek gjuri. Veshja e saj e dytë është një këmishë grafike me mëngë të gjata, triko, fund dhe taka me lidhëse fjongo.

Ka stok

Detaje

BRAND
Rainbow High

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

DIMENSIONET
7.6 x 30.48 x 30.48 cm.

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.