Kukulla MY Garden (flokë vjollcë)

SKU: 887961977769
SAPO ERDHI

3,790 L

🔹Me krahë të butë, flokë fantastike dhe parfum jasemini, kjo kukull kërkon vetëm kujdes.
🔹Mbushni shishen e vogël me ujë, ushqejeni atë dhe më pas ndërroni pelenën prej pëlhure.
🔹Krahët hiqen për t’i përdorur si batanije.
🔹Pakoja kthehet në një lëkundëse për ta vënë në gjumë.
🔹Lartësi 30 cm, kjo kukull është ideale për ta mbajtur dhe për të përqafuar.
🔹Dhuratë ideale për fëmijët 3 vjeç e lart.

Ka stok

Detaje

BRAND
Mattel

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 2+ Vjec

DIMENSIONET
121.0 x 304.0 x 140.0 cm

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.