Kuzhinë me frigorifer

SKU: 4020972105981

37,990 L

🔹Një kuzhinë loje prej druri e lyer me stil në një dizajn të përjetshëm
🔹Përfshirë frigorifer, mikrovalë, tenxhere, lugë druri, kripë, piper dhe shumë të tjera
🔹Dizajn i jashtëzakonshëm, i prodhuar në Gjermani
🔹Përgjegjësia për cilësinë dhe sigurinë në mënyrë që fëmijët të luajnë pa kujdes

Ka stok

Detaje

BRAND
Small Foot

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+  Vjeç

DIMENSIONET
83 x 33 x 82 cm

MATERIALI
Dru

PESHA 
16.2 Kilogramë

Më shumë

Me këtë kuzhinë loje të pajisur mirë prej druri të kompletuar me frigorifer, çdo fëmijë është i sigurt se do të bëhet një yll kuzhine.
Çdo dëshirë mund të realizohet vërtet këtu!
Asnjë dëshirë nuk do të mbetet e paplotësuar me aksesorët e shumtë të tillë si pullat kërcitëse, aksesorët e kripës dhe piperit dhe tenxheret.
Ndërtimi i qëndrueshëm dhe i lëmuar e bëjnë këtë produkt një lojë të veçantë.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.