Lippy Lulu’s Skuter

SKU: 126392

1,490 L

🔹Vendose Lippy Lulu-n në skuterin e saj, shtyje atë dhe shiko kokën e saj duke lëvizur.

🔹Lippy Lulu ka sy të mrekullueshëm me shkëlqim.

 

Ka stok

Detaje

BRAND
KindiKids

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

DIMENSIONET
2,50 x 4,60 x 3,90 inç

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.