Mikser – Play-Doh

SKU: 5010993462544
SAPO ERDHI

2,590 L

🔹Bukëpjekësit e rinj mund të bëhen krijues me mikserin e tyre.

🔹Shtypni për të rrotulluar dhe stampuar biskota Play-Doh dhe ëmbëlsira .

🔹Përmban dy shtojca stampash dhe tas të lëvizshëm

🔹Letra që përmbajnë udhëzime hap pas hapi për të bërë edhe më shumë ëmbëlsira Play-Doh

Ka stok

Detaje

BRAND
Play-Doh

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.