Monster Trucks Tiger Shark Spin-Out Challenge Playset

SKU: 134704⁣
SAPO ERDHI

3,990 L

đŸ”čNjĂ« peshkaqen armiqĂ«sor qĂ« shfaqet sipĂ«r nĂ« sfidĂ«n Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Tiger Shark Spin-Out.
đŸ”čSeti pĂ«rfshin njĂ« peshkaqen Tiger, i cili Ă«shtĂ« i pĂ«rgatitur dhe gati pĂ«r tĂ« sulmuar me intensitet tĂ« egĂ«r.
đŸ”čFĂ«mijĂ«t mund t’i vendosin 2 makinat e grimcueshme nĂ« tribuna sĂ« bashku me makina tĂ« tjera Hot Wheels pĂ«r tĂ« rritur shkatĂ«rrimin.
đŸ”čBaza lĂ«vizĂ«se dhe lĂ«kundĂ«se u jep fĂ«mijĂ«ve njĂ« shans tĂ« ndiejnĂ« efektet e pĂ«rplasjes.
đŸ”čBĂ«n njĂ« dhuratĂ« tĂ« shkĂ«lqyer pĂ«r fĂ«mijĂ«t 4 vjeç sipĂ«r.

Ka stok

Fëmijët mund të ndiejnë përplasjen dhe goditjen e fuqisë në duart e tyre me një grup lojërash sfidash të Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Tiger Shark Spin-Out!
Bëhuni gati për masakër! Rrotulloni peshkaqenin Tiger për të goditur pikat e caktuara dhe për të mposhtur një peshkaqen gjigant armiqësor!
MegjithatĂ«, kini kujdes – goditni vendin e gabuar nĂ« kohĂ«n e gabuar dhe kamioni do tĂ« ulet nĂ« nofullat e peshkaqenit!
Baza e grupit lëviz dhe dridhet, duke krijuar reagime shqisore dhe lojë më tërheqëse. Përfshin 2 makina dhe mund të lidhen me grupe të tjera për të ndërtuar një arenë të plotë pengesash! Për fëmijët e moshës 4+.
Përfshin: 1x Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Tiger Shark set play, 1x Hot Wheels Monster kamion dhe 2 makina të grimcueshme.

Detaje

BRAND
Mattel

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+

DIMENSIONET
29.1 x 29.9 x 30.1 cm

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.