Noodle Party – Play-Doh

SKU: 5010993696437

2,790 L

🔹Kaloni midis 2 rrotullave për të nxjerrë 2 forma të ndryshme petë nga kjo lodër për prodhimin e makaronave Play-Doh për fëmijë 3 vjeç e lart.
🔹Ky grup ushqimesh Play-Doh vjen me aksesorë kuzhine për lojëra, si rende djathi me pamje autentike, tas, pjatë, pirun dhe komponim të shkrifët Play-Doh.
🔹NjĂ« kallĂ«p pĂ«r ravioli dhe stampĂ« papionĂ«sh kompletojnĂ« kĂ«tĂ« set lodrash pĂ«r t’u dhĂ«nĂ« kuzhinierĂ«ve tĂ« vegjĂ«l edhe mĂ« shumĂ« mĂ«nyra pĂ«r tĂ« pĂ«rdorur imagjinatĂ«n e tyre.

Ka stok

Detaje

BRAND
Play-Doh

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

DIMENSIONET
27.9 x 8.1  x 21.6 cm.

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.