Nya’s Samurai X MECH – NINJAGO® – LEGO®

SKU: 71775
SAPO ERDHI

14,490 L

🔹Përfshin Samurai X Nya, Golden Jay, Master Wu, Oni Garmadon, Lil’ Nelson, General Pythor, The Mechanic dhe Vengestone Warrior për të vënë në skenë aksionin NINJAGO
🔹Mekanizmi përmban gjunjë, krahë, këmbë dhe ijë, 2 shpata dhe një kabinë për Nya

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 10+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
1003 Pjesë

DIMENSIONET
48 x 37.8 x 7.1 cm

LEGO NR
71775

Përfshin Samurai X Nya, Golden Jay, Master Wu, Oni Garmadon, Lil’ Nelson, General Pythor, The Mechanic dhe Vengestone Warrior për të vënë në skenë aksionin NINJAGO
Mekanizmi përmban gjunjë, krahë, këmbë dhe ijë, 2 shpata dhe një kabinë për Nya

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.