Ofertë!

Pink Angel – Kukull muzikore për djep dhe karrocë

SKU: ART1206
BEST DEALS
SAPO ERDHI

2,490 L

Kurse 1,000 L

Le Marillon- kukulla muzikore për djepin.

Shumë shpesh të porsalindurit kanë nevojë për një tingull qetësues dhe figura shumëngjyrëshe, miqësore për t’u qetësuar dhe
relaksuar. Meloditë klasike  janë të preferuarat e tyre. Imazhet e shenjta dhe të buzëqeshura dhe
melodia e bukur e Ave Maria janë gjërat më të ëmbla që mund t’u jepni fëmijëve tuaj.

🔹Dhjetë kukulla si kuti muzikore, ekskluzive dhe unike në botë.
🔹Imazhe të shenjta të bukura dhe të buta dhe melodia e ëmbël e Ave Maria në një kuti ekskluzive muzikore.
🔹Prodhuar në Itali nga pëlhurë e butë e printuar me bojë hipoalergjike të certifikuar.
🔹Totalisht e punuar me dorë
🔹Ide dhuratë për të sapolindurit dhe fëmijët, ideale për të relaksuar fëmijën gjatë shtatzënisë dhe nënën e ardhshme.
🔹Dhurata ideale  për pagëzime.
🔹Gjithashtu lahet në lavatrice

Ka stok

Detaje

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 0+  Muaj

MATERIALI
Pëlhure të butë hipoallergjike

Më shumë

Le Marillon

Kukullat e muzikës Artecum janë një produkt unik dhe origjinal, me të cilin edhe më të vegjlit do të mund të përjetojnë që në ditët e para të jetës, bukurinë e imazheve dhe melodive të krishtera të afta për t’i shoqëruar ato me butësi në momentet e jetës së përditshme dhe në njohjen e Jezusit, të Marisë dhe të shenjtorëve.

Kukulla është prej pëlhure të butë hipoalergjike dhe ka imazhe vizatimore të printuara në sipërfaqe.

Brenda kukullës, do të gjeni një pajisje klasike, kuti muzikore me tela.
Melodia është unike për të gjithë dhe është Ave Maria e Lourdes: “është ora më e shenjtë”

Edhe pse Le Marillon është projektuar për t’u përdorur “i varur” te djepi ose karroca si çdo
kuti tjetër muzikore, ne kemi bërë kujdesin maksimal për të mbrojtur sigurinë e fëmijëve duke përdorur
materiale dhe bojëra të certifikuara, kemi bllokuar gjithashtu zinxhirin duke eliminuar tërheqësin dhe duke i penguar kështu fëmijët të heqin mbushjen.

Cikli i plotë (tërheqja e kordonit plotësisht) i kutisë muzikore zgjat afërsisht 100 sekonda. Është kohëzgjatja standarde e duhur për të çlodhur të sapolindurit pa i mërzitur ata.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.