Qenush elektronik me muzikë

SKU: 194735067299

5,590 L

🔹 Qeni elektronik me veshë të butë, me bisht dhe lëvizje realiste për të ndihmuar në zvarritjen e foshnjës.
🔹 Tërhiqeni çorapin e butë në gojën e qenushit për ta parë atë të tundë bishtin, të tundë kokën dhe të lëvizë mbrapa dhe përpara, duke e inkurajuar fëmijën të zvarritet dhe ta ndjek nga pas.
🔹 Nivelet e të mësuarit ndahen në 3 Faza ku mësojnë alfabetin, numrat, numërimin dhe ngjyrat.
🔹 Shtypni 2 butonat e ndezjes ose tërhiqni çorapin për 55+ këngë, tinguj dhe fraza edukative.
🔹 Ndihmon në zhvillimin e  ekuilibrit dhe koordinimit.

🔹Për foshnjat dhe të vegjlit e moshës 6-36 muajsh

Ka stok

Detaje

BRAND
Fisher-Price

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6 – 36  Muaj

DIMENSIONET
2.54cm x 19.5cm x 33cm

MATERIALI
Plastikë dhe Rrobë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.