Ofertë!

Set Bluzë dhe tutë për fëmijë

SKU: N/A
BEST DEALS
SAPO ERDHI

2,490 L

Kurse 1,000 L

🔹Materiali: Pambuk
🔹Material antialergjik.⁣

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Blu e hapur
Detaje

MODELI
Set bluzë me tutë

MATERIALI
100% Pambuk

Garancia e Produktit

 

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.