Set bukurie për fëmijë – Dede

SKU: DEDE-03656-1
SAPO ERDHI

1,590 L

🔹Ajo mund të luajë lojëra kreative, të bëjë grim dhe të provojë modelet e saj të preferuara të flokëve duke përdorur aksesorë që duken dhe ndihen realë

🔹Loja me role, trajnimi i aftësive sociale, shkëmbimi dhe bashkëpunimi, aftësitë e shkëlqyera motorike mund të zhvillohen me këtë produkt krijues.

🔹Përbëhet nga 15 pjesë aksesorësh duke përfshirë parfum, syze, unaza, kapëse flokësh, byzylykë, buzëkuq, manikyr, furçë flokësh, pasqyrë dore dhe krehër.

Ka stok

Blu e hapur
Lejla
Rozë
Rozë e hapur
Detaje

BRAND
Dede

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjeç

GJINIA
Vajzë

DIMENSIONET
365 x 280 x 50 mm

Dede NR

03656

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.