Ofertë!

Seti pë⁣⁣⁣⁣⁣r bebe⁣⁣⁣⁣ me pambuk organik⁣ – C&A

SKU: N/A
BEST DEALS

1,990 L

Kurse 1,500 L

🔹Body dhe pantallona  për bebe e firmës C&A

🔹100% pambuk organik i çertifikuar nga Control Union⁣⁣⁣

 

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
E bardhë
Rozë
Detaje

BRAND
C&A

MODELI
Set për bebe

NGJYRA
E bardhë & Rozë

MATERIALI
100 % Pambuk Organik

Garancia e Produktit

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.