Squishmallows Marta the Ice Cream

SKU: 137479
SAPO ERDHI

2,490 L

🔹Squishmallows janë bërë nga pelushi super i butë si marshmallow.
🔹Ky pelush me pĂ«rmasa mesatare 12 inç ultra-shtrydhĂ«s Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« me materiale tĂ« cilĂ«sisĂ« sĂ« lartĂ« dhe ultra tĂ« buta. Ky pelush i butĂ« Ă«shtĂ« i pĂ«rsosur pĂ«r t’u strukur me tĂ« kur pushoni nĂ« shtĂ«pi, shikoni njĂ« film ose bĂ«ni njĂ« udhĂ«tim tĂ« gjatĂ« me makinĂ« ose aeroplan.
🔹Ky pelush autentik Squishmallows Ă«shtĂ« i lehtĂ« pĂ«r t’u pastruar: lahet me dorĂ«, mĂ« pas thahet. KĂ«to Squishmallows tĂ« dashur dhe tĂ« shtrydhur janĂ« lodrat mĂ« tĂ« buta dhe mĂ« tĂ« lezetshme prej pelushi pĂ«rreth. Bashkohu me SkuadrĂ«n!

Ka stok

KafshĂ«t e mbushura me Squishmallows dallohen jo vetĂ«m nga butĂ«sia e tyre e pakrahasueshme, por edhe nga shumĂ«llojshmĂ«ria e karaktereve, vlera e koleksionit, multifunksionaliteti dhe cilĂ«sia e lartĂ« e punimit. Kjo Ă«shtĂ« kompania perfekte pĂ«r fĂ«mijĂ«t dhe tĂ« rriturit qĂ« kĂ«rkojnĂ« njĂ« kafshĂ« pellushi tĂ« lezetshme dhe tĂ« kĂ«ndshme pĂ«r t’u pĂ«rqafuar dhe pĂ«rqafuar.

Më shumë

Çfarë i bën të veçantë kafshët e mbushura me Squishmallows?

Butësi e pakrahasueshme: Kafshët e mbushura me Squishmallows njihen për butësinë e tyre të jashtëzakonshme. Mbushja e tyre është e butë, elastike dhe shumë e këndshme në prekje.

Shumëllojshmëria e karaktereve: Squishmallows ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë karakteresh, secili me dizajnin dhe pamjen e tij unike. Falë kësaj, të gjithë do të gjejnë Squishmallow që i përshtatet më së miri

CilĂ«si e jashtĂ«zakonshme: Squishmallows janĂ« punuar me kujdes nga materiale me cilĂ«si tĂ« lartĂ«. Kjo do tĂ« thotĂ« qĂ« mund tĂ« jeni tĂ« sigurt qĂ« Squishmallow do t’ju shoqĂ«rojĂ« pĂ«r shumĂ« vite, duke ruajtur butĂ«sinĂ« dhe hijeshinĂ« e tij.

Detaje

BRAND
Jazwares

DIMENSIONET
30 cm

MATERIALI
Pellush

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.