Tavolinë me formuese – Fisher Price

SKU: 887961515077
SAPO ERDHI

4,790 L

🔹Lodra edukative për moshat 1-5 vjeç i lejon të vegjlit të përputhen dhe të numërojnë për të mësuar ngjyrat dhe numrat
🔹E përkryer për duart e vogla, duke ofruar lojë për të zhvilluar imagjinatën

Ka stok

Detaje

BRAND
Fisher Price

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 1-5 Vjec

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.