The Madrigal House – LEGO®

SKU: 43202

7,490 L

🔹Dhurojini një fansi të Disney-t një shtëpi magjike plot ngjyra dhe surpriza me këtë set special LEGO Disney The Madrigal House. Aventura fillon me hapjen e kutisë!
🔹Zbuloni kush jeton brenda! Ky grup prej 587 copësh përmban 3 nivele, një korsi moti rrotullues, krevat rrotullues dhe grila që tunden, një fletë ngjitëse unike, plus shumë aksesorë
🔹Me figurat e mini-kukullave Abuela dhe Mirabel të Disney, një figurë mikro-kukulle Antonio, plus Chispi dhe figura LEGO fluturash, ky grup shumëngjyrësh me 3 nivele është krijuar për argëtim krijues.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
587 Pjesë

DIMENSIONET
39.1 cm x 26.2 cm x 7 cm

LEGO NR
43202

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.