Ofertë!

Thes gjumi për foshnje – C&A

SKU: N/A
BEST DEALS

1,990 L

Kurse 1,400 L

🔹Çantë gjumi për bebe e firmës C&A
🔹⁣⁣Figurë me qëndisje dhe një zinxhir anësor.
🔹100% Pambuk
🔹Larje në 40 gradë

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Rozë e hapur
Detaje

BRAND
C&A

MODELI
Thes gjumi

NGJYRA
Rozë e hapur

MATERIALI
100% Pambuk

Garancia e Produktit

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.