Treni i numrave – LEGO®

SKU: 10954

2,790 L

🔹Përfshin 10 tulla me numra të bartura në vagonët e trenit, plus figura të djalit, vajzës dhe qenit LEGO DUPLO për të frymëzuar lojën imagjinative të roleve
🔹Fëmijët e vegjël përmirësojnë aftësitë e tyre të motorike ndërsa drejtojnë trenin, më pas ngarkojnë, shkarkojnë, grumbullojnë dhe renditin tullat me numër.
🔹Ndërsa fëmijët eksplorojnë mundësitë e lojës, ata gjithashtu zbulojnë ngjyrat dhe numrat.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 1+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
23 Pjesë

DIMENSIONET
22 cm x 25 cm x 25 cm

LEGO NR
10954

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.