Ultimate Party Kit – LEGO®

SKU: 133827
SAPO ERDHI

6,990 L

🔹Fëmijët mund të ndihmojnë në përgatitjen duke dekoruar dhe më pas të dizajnojnë kekët dhe byzylykët gjatë festës.

🔹Kompleti përfshin 6 elementë me fije, 6 kekë, 6 byzylykë, shumë pllaka, një fletë ngjitëse të ndashme dhe shumë frymëzim dizajni.

🔹Çdo fëmijë me pasion për artin dhe dizajnin do t’i pëlqejë mundësitë krijuese. Keku i vockël dhe byzylykët bëjnë dhurata argëtuese për festa që fëmijët do të duan t’i marrin në shtëpi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ky set është i duhuri për fansat krijues të moshës 6 vjeç e lart me këtë komplet argëtues LEGO® DOTS Ultimate Party (41806). I gatshëm për montim dhe dekorim të shpejtë, ky grup ofron mundësinë për të krijuar dhe eksperimentuar dhe e bën argëtimin e një grupi fëmijësh një moment për prindërit.

Ky set  përmban 6 kek me krem të personalizueshme, me krem që mund të hiqet për të zbuluar një ndarje sekrete ruajtëse brenda, 6 byzylykë, 6 seksione ngjitëse dhe spango për ta varur, plus shumë pllaka, flamuj, bukuri dhe ngjitëse për t’u shprehur nga fëmijët. veten sido që të duan. Ekziston edhe një frymëzim feste për të ndihmuar prindërit ta bëjnë atë ditën më të mirë ndonjëherë për fëmijën e tyre.

Argëtim për fëmijët që e duan artin dhe dizajnin
Kompletet DOTS i njohin fëmijët me gëzimin e lojës dhe eksperimentimit LEGO teksa bëjnë dhe dekorojnë grupe të ndryshme, sepse magjia dhe kontrolli qëndrojnë në imagjinatën e një fëmije. Ky komplet bën një aktivitet krijues në grup me dhurata argëtuese për çdo festë apo mbledhje.

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
1154 Pjesë

DIMENSIONET
6 x 6 cm

LEGO NR
41806

Më shumë

Do të gjeni udhëzime ndërtimi të thjeshta për t’u ndjekur për këtë set LEGO në kuti. Ose mund të hyni në internet dhe të shkarkoni Instructions PLUS, pjesë e aplikacionit LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues ndërveprues ndërtimi, me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi të shikimit, i ndihmon ndërtuesit e rinj të bëhen ndërtues mjeshtër.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.