Advent Calendar Stranger Things

SKU: 136394

4,990 L

Kalendari Advent përmban dhurata për të gjithë adhuruesit e Stranger Things Advent Calendar
Zbuloni një surprizë të re çdo ditë ndërsa udhëtoni nëpër botën e personazheve të dashur dhe momenteve ikonike nga shfaqja hit Netflix. Çdo dhuratë e punuar me kujdes është frymëzuar nga historia magjepsëse e Stranger Things dhe ekskluzive për këtë Kalendar Advent, duke ju lejuar të rijetoni magjinë.
Çdo ditë para Krishtlindjeve do të jetë magjike me këtë kalendar të mrekullueshëm të Stranger Things 2023.

S’ka stok

Detaje

Dimensione
9,45 x 12,99 x 1,97 inç

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.