Kukulla Fifi Flutters

SKU: 630996501887
SAPO ERDHI

2,490 L

🔹Shtypni barkun dhe ajo fryn puthje me aroma lulesh!
🔹Fifi Flutters ka një pelenë të lëvizshme , biberon dhe çuço!
🔹Fifi Flutters ka sy të mëdhenj vezullues!
🔹Fifi Flutters ka krahë dhe këmbë topolake!

Ka stok

Detaje

BRAND
KindiKids

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 2+ Vjec

DIMENSIONET
20.6 x 10.3 x 9.5cm.

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.