Arushi i Gjumit Koala

SKU: 887961911305
SAPO ERDHI

5,990 L

🔹Qetësues unik prej pellushi që ndihmon fëmijën tuaj për të fjetur.
🔹Barku i koalës lëviz lart e poshtë në lëvizje ritmike të frymëmarrjes për të ndihmuar në qetësimin dhe rehatinë e foshnjës
🔹Deri në 45 minuta muzikë qetësuese, efekte zanore dhe drita të buta.
🔹Pëlhure e butë, muzika dhe dritat qetësuese dhe lëvizja e butë ritmike japin ndjesinë e prekjes, pamjes dhe dëgjimit të foshnjës tuaj duke ndihmuar në promovimin e relaksimit.
🔹Pellush tepër komod me veshë saten dhe detaje të qëndisura
🔹​Lahet në lavatriçe (me pjesen elektronike të hequr).

Ka stok

Detaje

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 0+  Muaj

DIMENSIONET
20.32 x 28.89 x 14.92 cm

MATERIALI
Pellush

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.