Ofertë!

Avatar Skimwing Adventure – LEGO®

SKU: 75576
BEST DEALS
SAPO ERDHI

4,490 L

Kurse 1,500 L

🔹Fëmijët dhe shikuesit e filmit mund të rijetojnë momentet e preferuara të filmit ose të krijojnë skenat dhe rrëfimet e tyre me figurën e mundshme të rrëshqitjes, minifigurat Tonowari dhe Jake Sully dhe mjedisin e shkëmbinjve koralorë të huaj.

🔹Kompletet LEGO Avatar përmbajnë automjete, makineri, kafshë, krijesa dhe karaktere ikonike në mjedise me temë nga aliene.

🔹E përkryer për lojë me imagjinatë

 

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 8+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
259 Pjesë

DIMENSIONET
2,5 x 13 x 13 inç

LEGO NR
75576

Më shumë

Siguria në radhë të parë – komponentët LEGO® bien, nxehen, grimcohen, përdredhen dhe analizohen për t’u siguruar që përmbushin standardet strikte globale të sigurisë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.