Barbie Bowling Set – Dede

SKU: DEDE-03069

2,390 L

🔹Goditni dhe fitoni! Një set fantastik bowling, i cili përfshin 6 kunja dhe 2 topa.
🔹Luaj vetëm ose me miqtë dhe argëtohu me orë të pafundme!

Ka stok

Rozë e hapur
Detaje

BRAND
Dede

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjeç

GJINIA
Vajzë

DIMENSIONET
170 x 340 x 250 mm

Dede NR
03069

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.