Barbie Hair Butterfly – Mattel

SKU: 194735014859
SAPO ERDHI

3,690 L

🔹Kukulla Barbie ka 8,5 inç flokë shumë të gjatë që mund të luhet dhe vjen me 15+ pjesë shtesë: 8 janë kapëse flokësh për ndryshimin e ngjyrës, një krehër, 1 komplet kravata flokësh, 2 rrota, bluzë metalike, çantë, syze dielli dhe një gjerdan.

🔹Fustani i saj i hijshëm në formë ka një printim fluturash

🔹FĂ«mijĂ«ve do t’ju pĂ«lqejĂ« tĂ« krijojnĂ« modele tĂ« ndryshme flokĂ«sh dhe mundĂ«si tĂ« pafundme stilimi

Ka stok

Detaje

BRAND
Mattel

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.