Biberon 300 ml – Aiwibi Australia

SKU: WB300-1

1,690 L

Biberonat Aiwibi përdorin materiale të sigurta dhe të besueshme në modelin e tyre të shisheve me qafë të gjerë për ta bërë pastrimin më të lehtë. Ato mund të përdoren në mënyrë të sigurt pasi të dezinfektohen dhe pastrohen dhe nuk do të prodhojnë substanca të dëmshme. E lejon foshnjën të pijë nga çdo kënd. Ajri shkëmbehet përmes një hapjeje në kapakun e thithkës së shishes për të balancuar presionin. Ky sistem i patentuar bën të mundur largimin e flluskave të ajrit, të cilat nuk gëlltiten dhe në këtë mënyrë shmangen gazrat dhe shqetësimet për fëmijën

 

-PA BPA
-Materiale të sigurta
-Dizajn fleksibël
-I Papërshkueshëm Nga Thyerja: Klasa A
-Shishe: PPSU
-Certifikatat: SGS, FDA

S’ka stok

jeshile e errët

BRAND
Aiwibi

DIMENSIONE
50*39.5*50cm

Më shumë
Çfarë është PPSU?  A është i sigurt përdorimi për foshnjat?
PPSU është shkurtim për rrëshirat polifenile sulfon, një material i ri i sigurt.  Shishet AIWIBI janë bërë nga PPSU, e cila është pa BPA dhe mund të përballojë temperaturat deri në 180 gradë. Ky material është më i lehtë, rezistent ndaj rënies dhe nuk prodhon toksina kimike kur nxehet, duke e bërë atë një material ideal për shishe.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.