Doll Baby Alive Gigi Sammie- Hasbro

SKU: 128245
SAPO ERDHI

5,990 L

🔹Kukulla Sammie zbulon shkëlqimin e saj me ngjyrë të veçantë teksa pretendon se e ushqen ose shtyp butonin e zemrës së saj! Fëmijëve të moshës 3 vjeç e lart do të pëlqejnë të zbulojnë se ku do të shkëlqejë më pas!

🔹Me ushqimin me lojĂ«ra, kjo lodĂ«r interaktive Baby Alive pixie bĂ«n tinguj dhe ndizet nĂ« vende tĂ« ndryshme — nga goja e saj, tek krahĂ«t, tek barku i saj!

🔹Sammie ka pamjen e saj fantastike me modele kukullash të shndritshme dhe të ndezura dhe një firmë Pixieprint në faqet e saj! Fëmijët mund të krehin flokët e saj me rrënjë rozë me krehërin e saj!

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Hasbro

DIMENSIONE
4.60 x 11.10 x 14.00 Inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.