Dylbi ekstreme

SKU: EI-5261

4,890 L

đŸ”čDylbi qĂ« mund tĂ« shihni dhe dĂ«gjoni, tĂ« ndĂ«rtuara vetĂ«m pĂ«r fĂ«mijĂ«
đŸ”čAudio tĂ« integruar dhe zmadhim vizual 3x.
đŸ”čDylbi pa fokus me okularĂ« shumĂ« tĂ« mĂ«dhenj dhe rrip.
đŸ”čKĂ«rkon 2 bateri AAA (nuk pĂ«rfshihen)

Ka stok

Detaje

BRAND
GeoSafari Jr.

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 5+  Vjeç

DIMENSIONET
29.4 x 24.9 x 7.8 cm

MATERIALI
Plastikë

PESHA 
0.4 Kilogramë

Më shumë

Mbështet të mësuarit STEM
Inkurajon eksplorimin dhe zbulimin shkencor
Mbjell një dashuri të përjetshme për shkencën dhe natyrën

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.