Friends Donut Shop- LEGO®

SKU: 41723
SAPO ERDHI

1,490 L

🔹Frymëzoni fëmijët të zhvillojnë pasionet e tyre ndërsa eksplorojnë botën e re të LEGO® Friends me kastin e larmishëm të personazheve.

🔹Përfshin 2 mini-kukulla – Kompleti i lodrave vjen me personazhet e miqve të LEGO, Liann dhe Leo, një dritare me makinë, plus aksesorë duke përfshirë një skuter, zog, donuts, lëng, para, tavolinë dhe 2 karrige

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
63 Pjesë

DIMENSIONET
8 x 8 x 8 cm

LEGO NR
41723

Më shumë

Do të gjeni udhëzime ndërtimi të thjeshta për t’u ndjekur për këtë set LEGO në kuti. Ose mund të hyni në internet dhe të shkarkoni Instructions PLUS, pjesë e aplikacionit LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues ndërveprues ndërtimi, me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi të shikimit, i ndihmon ndërtuesit e rinj të bëhen ndërtues mjeshtër.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.