Ofertë!

Fustan për fëmijë-Mini Influencer

SKU: N/A
BEST DEALS

1,990 L

Kurse 3,500 L

🔹Fustan për aventuriere të vogla të modës, për adhurueset e ngjyrave dhe veshjeve aq të thjeshta sa edhe të veçanta.⁣⁣⁣

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Bezhë
Detaje

MODELI
Fustan

NGJYRA
Bezhë

MATERIALI
100% Poliester

Garancia e Produktit

 

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.