Ofertë!

Xhup – Xhiboks Diesel

SKU: N/A
BEST DEALS

6,490 L

Kurse 3,000 L

🔹Xhiboks për djem, pa mëngë dhe me mbyllje me zinxhir.
🔹Është shumë i butë në brendësi,  ku fëmijët do ta ndjejnë butësinë dhe ngrohtësinë që ofron gjatë qëndrimit dhe momenteve të lëvizjeve.
🔹Përveç dimrit është i përshtatshëm edhe në pranverë dhe vjeshtë.
🔹Ngrohtë, bukur dhe plot stil.

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
E kuqe
Detaje

BRAND
Diesel

MODELI
Pramsuit

NGJYRA
E kuqe

MATERIALI
100% Poliestër , 100% Najlon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.