Set bluzë dhe body Disney – Baby Sweets

SKU: N/A
SAPO ERDHI

3,490 L

🔹Komplet i lezetshëm i markës Baby Sweets
🔹Material i butë 100% pambuk.
🔹Dreri i vogël kaq tërheqës dhe i ëmbël si sheqer.
🔹Testuar për substanca të dëmshme sipas Oeko-Tex Standard 100
🔹Prodhuar në BE

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
E bardhë
Detaje

BRAND
Baby Sweets

MODELI
Jumpsuit & bluzë

NGJYRA
E bardhë & Kafe e hapur

MATERIALI
100% Pambuk

Më shumë

Një dizajn harmonik kombinohet me një rehati të mrekullueshme të veshjes. Arsyeja për këtë është pëlhura e butë e pambukut nga e cila është bërë bluzja dhe body. Materiali, i cili është testuar për substanca të dëmshme në përputhje me Oeko-Tex Standard 100, është veçanërisht i cilësisë së lartë. Por kjo nuk është e gjitha: Stufat praktike të shtypjes në zonën e shpatullave e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen dhe në këtë mënyrë rrisin rehatinë e veshjes.

Ngjyrat neutrale si e bardha, bezha dhe kafe jo vetëm që e bëjnë dyshen një model të vërtetë të gjithanshëm që përshtatet gjithmonë – ato gjithashtu sigurojnë që body dhe bluzja me mëngë të gjata të kombinohen në mënyrë të përkryer me njëra-tjetrën. Pjesa e sipërme është e bardhë me thekse në ngjyrë bezhë, ndërsa body vjen me një printim të madh dhe thekse në ngjyrë ari.

Sezoni: vjeshtë ,dimër

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.