Hammering Marble Run Rallye

SKU: 4020972106018
SAPO ERDHI

4,990 L

🔹Formula 1 e stolave ​​me çekan! Me rampat e pjerrëta dhe shiritat e garës anash, çdo zbritje do të jetë një garë deri në fund.
🔹Mermerët dërgohen në rrugën e tyre me çekiçin e fortë.

Ka stok

Detaje

BRAND
Small Foot

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 1+ Vjeç

DIMENSIONET
30 x 10 x 29 cm

MATERIALI
Dru

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.