Hoco BS41 Plus Double Mic Karaoke BT Speaker

SKU: HOBS47
SAPO ERDHI

9,990 L

Set boks me Bluetooth 5.0 per karaoke e pajisur edhe me 2 mikrofone.
Kohe perdorimi 8 deri ne 12 ore.
Mund te lidhen deri ne 3 mikrofone, 2 wireless dhe nje me fishe.
Kohë karikimi deri ne 5 ore.
Pajisja perfekte per te bere karaoke ne kohen e lire ose ne party qe mund te organizoni ne ambjentet e shtepis tuaj.

Ka stok

Black
Detaje

Size
220*120*180mm

Weight
1.9kg

Bluetooth
5.0

Chip
Mountain View DSP

Battery capacity
4800mAh

Charging
For about 5 hours

Music time
8 hours

Talk time
12 hours

Speaker
5.25 inch full range speaker + 1.5 inch tweeter

Power
15W

Support
• Bluetooth, TF card, USB, AUX and other modes
• Two wireless microphones are standard
• Support dual wireless microphones + one wired microphone input”””

Informacion mbi Paketimin

Hoco BS41 Plus Double Mic Karaoke BT Speaker
2x Mic
User manual

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.